Сторінка 1 з 2

Що подобається на кафедрі а що ні?

ПовідомленняДодано: Пон грудня 05, 2011 9:24 pm
Avicenna
Шановні студенти! Давайте поговоримо про те, що вам подобається на кафедрі педіатрії :) , а що ні :evil: . Не бійтесь торкатися цієї тематики. Без змін, прогрес неможливий. Не будьте байдужими і переляканими. Ваша ідентифікація неможлива. Відкривайте нові теми, обговорюйте їх, сперечайтеся, ми зацікавлені у співпраці.

Re: Що подобається на кафедрі а що ні?

ПовідомленняДодано: Сер квітня 24, 2013 6:18 pm
Ostap
Шановні викладачі!
Ми, студенти 4 курсу, сьогодні, 24.04.2013, приїхали на відробку з педіатрії, яка проводилась в аудиторії №8, і не змогли відпрацювати свої н/б, оскільки вийшла викладачка і повідомила, що більше 13-ти людей за одну відробку не приймає. І ми були змушені поїхати ні з чим. Надалі просимо або попереджати про певні кількісні обмеження студентів на відробці, або створити журнал запису студентів на відробку н/б. Бо наразі журналу такого немає, а щодо кількісних обмежень, то наскільки нам казали викладачі, що на відробку скільки приїде студентів, стільки і приймуть, а це виявилося брехнею. Не маємо наміру зводити наклеп на чергового сьогодні викладача, але просимо зрозуміти і нас, ми витратили свій час на доїзд на кафедру, на підготовку до відробки, а в результаті цього з нами повелися нетактовно і дискримінували наші права.
Дякуємо і надіємося на розуміння!

Re: Що подобається на кафедрі а що ні?

ПовідомленняДодано: Пон квітня 29, 2013 7:36 pm
Avicenna
Шановні студенти! Кількість студентів, які можуть відробити у 1-го викладача, обмежена правилами прийому відробок у ЛНМУ. Крім того, за правилами нашого університету, відроблятися пропущенні заняття мають протягом місяця, після дня пропуску. З якихось містичних причин кількість відробок різко збільшується в кінці семестру, перед черговими модулями. І чого б це? Крім того, в останній тиждень перед модулями відробки відбуваються щоденно. На ваше прохання ми введемо попередній запис, але з нашого досвіду, він не є ефективним. часто приходять не ті студенти, що записані. У нас зустрічна пропозиція - може не вартує пропускати заняття?

Re: Що подобається на кафедрі а що ні?

ПовідомленняДодано: Вів травня 14, 2013 1:12 am
Studens
Абсолютний спротив викликає це якесь середньовічне правило про обов'язковий реферат на 10 сторінок А4, який потрібно показати на відробці.
Невже від переписування тексту мої знання зростуть і я одразу наверстаю пропущене заняття??? Чи може це така форма покарання за те що невчасно захворів, чи погано себе почував і пропустив пару? Чи кафедрі паперу бракує? :(

Re: Що подобається на кафедрі а що ні?

ПовідомленняДодано: Сер травня 15, 2013 5:53 pm
Avicenna
Але це дає хоч якусь впевненість, що ви працювали з теоретичним матеріалом і, може, щось запам"ятаєте з медицини, за темою заняття. За нашими даними, відсоток занять, які пропущені по хворобі дуже малий, більше з неповажних причин. І ви пропускаєте заняття тривалістю 4-6 годин, а відпрацьовуєте часто за годину. Вашим чемним колегам, які чесно відпрацювали заняття, не буде образлива така ситуація? Так, що це час, який ви мусите пропрацювати з матеріалом. Крім того, після введення цієї норми реально скоротилась кількість пропущених занять на нашій кафедрі. А щодо паперу, через шалену кількість тестів і всього іншого, його доволі часто бракує.

Re: Що подобається на кафедрі а що ні?

ПовідомленняДодано: Сер травня 15, 2013 9:46 pm
Studens
Усна розмова з викладачем та лаконічний конспект, не гірше за реферат, свідчать, що студент працював з теоретичним матеріалом.

Re: Що подобається на кафедрі а що ні?

ПовідомленняДодано: Чет травня 16, 2013 11:28 pm
Avicenna
Згідний, якщо йдеться про європейський медичний університет. Я теж отримую більше інформації про знання студента при бесіді з ним. В нашому університеті, як і в більшості інших Українських, адміністрацією вимагається наявність письмових документів, які підтверджують оцінку студента з метою її "обєктивізації", можливості пізнішого контролю і з метою запобігти корупційним діям викладачів. Реально - це недовіра до викладачів і спрощення навчання до примітиву. Реально ми вас вчимо відповідати тести а не думати біля ліжка хворого.

Re: Що подобається на кафедрі а що ні?

ПовідомленняДодано: Вів травня 21, 2013 4:53 pm
Studens
Я пропустив пару з педіатрії, бо приймав участь у науковій конференції в іншому місті. Є офіційний наказ про моє відрядження, копію якого я приніс моєму викладачу.
Незважаючи на це, викладач не хоче прийняти в мене відробку без "реферату" (переписаного тексту). На вашу думку це справедливо?

Re: Що подобається на кафедрі а що ні?

ПовідомленняДодано: Нед травня 26, 2013 11:46 pm
Avicenna
Ні, вважаю що відробляти не треба. Тому підійдіть з цим питанням до завідувача кафедри або завуча і питання буде вирішено. Якщо ви дійсно маєте документи, що підтверджують вашу участь у конференції, або наказ на відрядження. Успіху!

Re: Що подобається на кафедрі а що ні?

ПовідомленняДодано: Сер червня 19, 2013 11:19 pm
Studens
Хочеться відзначити позитивним відгуком та найкращими побажаннями кафедру педіатрії. Незважаючи на вашу завантаженість державними іспитами, наші роботи по першому модулю були перевірені за кілька годин в той же день, а результати одразу розміщені на дошці оголошень. На фоні інших кафедр така оперативність вражає. :)
Побільше би нам таких як ви. :D